Papara’dan ticari işletmelere yeni çözümler

Yeni ödeme sistemlerinin hızla evrimi alışkanlıkları dönüştürüyor. Türkiye’deki internet kullanıcılarının büyük çoğunluğu artık online alışveriş yapıyor. 16-64 yaş arası internet kullanıcılarının %64,6’sı internet üzerinden ürün veya hizmet satın alıyor. Mobil ödeme işlemleri, sadece 2024 yılı ocak ayında 5 milyonun üzerinde gerçekleşerek hızla artmaya devam ediyor. Papara, 19 milyona ulaşan bireysel kullanıcısıyla birlikte ticari işletmeler için de yeni ödeme çözümleri sunuyor.

Papara, KOBİ’lerden kurumsal şirketlere kadar çeşitli ödeme ihtiyaçları için online ve yüz yüze ödeme alma, ödeme dağıtma ve ticari kart çözümlerini bir araya getiriyor. “Papara Ticari ile Bir Adım İleri” sistemiyle ticari çözümleri tek bir çatı altında toplayan Papara; Sanal POS, Papara ile Öde, Link ile Öde, Yeni Nesil Yazar Kasa POS, Android POS, Cep POS gibi online ve fiziki ödeme ürünleriyle birlikte ödeme dağıtma ve ticari kart çözümleri sunuyor. Papara’nın ticari ürünleri, sadece son 3 ayda, aralarında Uber, TikTok, BiTaksi, DeFacto, Etstur gibi markaların da yer aldığı 3 bini aşkın üye işyeri tarafından kullanılmaya başlandı.

TİCARİ İŞLETMELER AYNI GÜN İÇİNDE İŞLEM YAPABİLECEK

Papara, bireysel kullanıcıları için sunduğu dijital kayıt ve dijital hesap açılışı hizmetlerini ticari işletmeler için de sunuyor. Papara’da üye işyeri hesabı açmak isteyen ticari işletmeler, işletmelerine dair bilgi ve belgeleri, Papara Ticari internet sitesinden ulaşabilecekleri dijital kayıt ekranlarından Papara ile sadece birkaç adımda paylaşıyor. Ticari işletmelerin, uzaktan müşteri olma taleplerinin incelenmesinin ardından 24 saat içinde Papara üye işyeri hizmetlerinden yararlanmaya başlayabiliyor.

Aylık kullanım ücreti olmayan ve hızlı teslimatla kullanıma hazır hale getirilen “Yeni Nesil Yazar Kasa POS” ve “Android POS”un yanı sıra NFC destekli Android telefonları POS cihazına dönüştüren “Cep POS” ürünlerini tanıtan Papara, ticari işletmelerin online ve yüz yüze ödeme ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sunmaya başladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x